SØEFORKLARINGER #8 – MARTIN THORBORG

SØEFORKLARINGER 8   MARTIN THORBORG Hvad skal erhvervslivet vænne sig til hvordan rejser man sig og bruger denne mulighed til at se på egen butik passer produktet mon til den nye tid vi kommer til at se efter Corona Lyt med når Jeppe Søe er i samtale med Martin Thorborg Jeg har sat studiet op

SØEFORKLARINGER #8 – MARTIN THORBORG

Hvad skal erhvervslivet vænne sig til, hvordan rejser man sig og bruger denne mulighed til at se på egen butik, passer produktet mon til den nye tid, vi kommer til at se efter Corona? Lyt med når Jeppe Søe er i samtale med Martin Thorborg.

Jeg har sat studiet op i garagen og vil fra karantænen have samtaler med alle mulige folk, der har et eller andet på hjerte. Jeg beklager både hakken og dårlig lyd, men hverken netforbindelsen i Nørholm – eller garagen – er skabt til TV.
HVIS DU HAR EN IDE TIL hvem der kunne komme igennem til en snak om verden – eller vil du selv – så send mig en mail på jeppe@jeppe.dk eller en PB her, så forsøger jeg at få hul igennem.

Vil du have Søeforklaringer i indbakken?

Skriv en kommentar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Scroll to Top

Søeforklaringer direkte i indbakken?

Intet spin, ingen spam, ingen algoritmer. Bare mine tanker om medier, magt og mennesker, når jeg har noget på hjerte.